Docenten

Hieronder zie je een overzicht van alle aangesloten muziekdocenten bij het Fulco Muziekonderwijs.Al onze docenten zijn - naast professioneel en bevlogen musicus - in het bezit is vaneen diploma Docerend Musicus van een Conservatorium of Hogeschool. Zo ben je verzekerd van uitstekende èn plezierige muzieklessen! 

 

Klik op één van de afbeeldingen voor meer informatie.

 

Ook interesse om aan te sluiten als docent?

Klik dan hier!


Joop Leemans 

joop.leemans@fulcomuziekonderwijs.nl

 

Instrument:

Elektrische Gitaar

 

 

Marie-Paule Thijssen 

marie-paule.thijssen@fulcomuziekonderwijs.nl

 

Instrument:

Blokfluit, Peutermuziek

 

 

Floor Snijders 

floor.snijders@fulcomuziekonderwijs.nl

 

Instrument:

AMV Lessen, Kinderkoor

 

 

Rene Verwer

rene.verwer@fulcomuziekonderwijs.nl

 

Instrument:

Piano, Orgel

 

 

Annedee Jaeger

annedee.jaeger@fulcomuziekonderwijs.nl

 

Instrument:

Akoestische Gitaar

 

 

Kim Bosch

kim.bosch@fulcomuziekonderwijs.nl

 

Instrument:

Hobo

 

 

Ruud Raike

ruud.raike@fulcomuziekonderwijs.nl

 

Instrument:

Saxofoon